.

.

Skylanders Стапица Тим: Hijinx & Око Мали Мини Карактер Pack 2

Skylanders Стапица Тим: Hijinx & Око Мали Мини Карактер Pack 2

DEN 237.12

Пристапност
Во достапна форма

2 Мини Играчки. 2 Тргување Картички. 2 QR Кодовите и Налепници.Оваа Skylanders Стапица Тим фигура бара Traptanium Портал (вклучени во Стапица Тим Starter Pack) да се користи во играта.На Skylander Министерствата започна како редовни "Sidekicks," помагање на Skylanders на многу возбудливи авантури.И она што недостасуваше во големина што тие повеќе отколку направен за храброст.Конечно решена да стане полноправна херои, тие се обучени во Skylands Академија - усовршувајќи своите сили и способности додека тие беа подготвени.Сега, тие стојат рамо до рамо со нивната полна одгледува колеги, подготвени да се брани Skylands против Kaos и на неговите зли потчинети.

Главните карактеристики

Избор на клиент