.

.

Mlide Плус Големина Tankini бански костуми perfect за Жените Лето Кул Бикини Костим за капење 2 Парче Стомак Контрола Висока Waisted Костим за Капење

Mlide Плус Големина Tankini бански костуми perfect за Жените Лето Кул Бикини Костим за капење 2 Парче Стомак

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

Симпатична и додворувања.86" Половината : 56-61cm/22.Плоштад вратот и backless костим за капење,едно парче бански костуми perfect за жените стомак контрола.92" Хип : 105cm/41.Мазна, еластичен, комфорни и издржливи за долго време облечен.Ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение ✿★✿☞Големина Графикони : ✿★✿Големина : S НАС : 4 велика БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 81-86cm/31.Изградена во тенки и меки им помогнам на поместена без челик,отстранлив за машина за чистење.19" ✿★✿Големина : L НАС : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 91-97cm/35.Ова лето ќе биде забавно!!.Бикини е супер атрактивни, шармантна и стилски.Одлично за повеќето прилики, како на Плажа, Море, базен, Топла Пролет, Лето, на Одмор Партија и Јога Спорт.95" Хип : 97-102cm/38.Оваа жените костими за капење е совршен за на плажа, базен, крстарење, одмор или каде на друго место твоето срце желби.Жените Печатење Push-up Градник Бикини Поставите Плажа Бански костими за капење Кој е совршен за на плажа струка, основните аква фитнес , базен партија и други прилики.55" Половината : 71-76cm/27.Кој е дизајниран со ruched обликувањето панел кој се создава ласкави силуета.34" Боја : Црвен | Големина на : X-Large Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.83" ✿★✿Големина : M НАС : 6 велика БРИТАНИЈА : ЕУ 10 : 36 Биста : 86-91cm/33.Класичен стил,помалку е повеќе,едноставно е убавина!.И оваа секси едно парче костим за капење, за жени е голем скромни костим за капење, со голема покриеност во стомакот област да се скрие испапчен.На едно парче бански костуми perfect за жените се направени од 80 проценти најлон и 20% spandex, која е мека брзо-за сушење ткаенини.Перење Предлог : Рака мие ладно и висат сува.Висок директно назад сечење,Едно Парче бански костуми perfect ,Секси,Backless,Стомакот Контрола, да им Помогнам, Ruched, Ретро костими за Капење,Плус Големина на костими за капење.83 Половината : 61-66cm/24.Само се покаже на вашето тело слободно ве Молиме љубезно ве молиме да го проверите слика за големината детали пред да го купите.

Главните карактеристики

Избор на клиент