.

.

3Pcs Dustproof Перење Облека Складирање Торба Drawstring Торбичка за Домашни Патување 2.6 оз

3Pcs Dustproof Перење Облека Складирање Торба Drawstring Торбичка за Домашни Патување 2.6 оз

DEN 194.88

Пристапност
Во достапна форма

Облека за Складирање Торба Добар и удобен за чување на патување додатоци или секојдневниот живот или студија gadgets,.Drawstring Торба може да се стави долна облека, валкана облека, toiletries, облека, дребулии, градници, итн, се задржи вашето патување едноставен и организиран!.Drawstring Торбичка Лесен за носење, лесно за чување, тоа е мора да има за патување.Drawstring Складирање Торба Со drawstring дизајн,носат-отпор, не е лесно да се скрши, го прави лесно да се земе и да се спречи прашина.Перење Алишта Складирање Торба Високо-квалитетна ткаенина, удобно, нежна, мека, сигурно и безбедно да се користи.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Облека Складирање Торба Материјал : Крпа Боја : Како што е прикажано на слика со Големи Димензии : Прибл.28.9x32.7cm/11.4x12.9in Тежина : Околу.73g/2.6 оз Облик : Цилиндрични Функција : Складирање Применливи Сцена : Дома патување Складирање Сцена : Патување складирање поле на примена : За долна облека, валкана облека, toiletries, облека, дребулии, градници, санитарни салфетки Стил : Јапонски Уникатен дизајн додава различни сјај на вашиот дом.Пакет Листата : 3 x Облека Складирање Торба Забелешка : ве Молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Главните карактеристики

Избор на клиент