.

.

Зелено дрво НИ TikTok Leggings, senlinren Висока Половината Јога Панталони за Жени Фитнес Работи Меур Хип

Зелено дрво НИ TikTok Leggings, senlinren Висока Половината Јога Панталони за Жени Фитнес Работи Меур Хип

DEN 143.76

Пристапност
Во достапна форма

❤Пред купување, ве молиме обратете се до детална големина на табелата во сликата од лево внимателно. ❤Материјал : Полиестер, Spandex и Акрил.Не pilling, Не-исчезнува, Еластичен, Удобно, дише, меко, брзо сушење, еластична.Супер водат ткаенина е совршена за кожата.Тоа обезбедува лесен и удобност заедно со влага wicking и пот апсорпција способности.Совршено се вклопуваат и исклучително додворувања. ❤Кревање јога панталони, задник scrunch leggings.Високиот половината дизајн и стомакот контрола широк појас се обезбеди непречено и фирма која одговара совршено се покаже вашата фигура.Неговото внимателно дизајнирани rhombus текстура модели.Жените Слабеење Плен Leggings.Добро Направени Scrunch Leggings За Жените. ❤Јога leggings може да се користи во спортски сали и Пилатес studios,Outdoor спортови.Удобно и да дише.Погоден за јога, вежби, фитнес, трчање, танцување, патуваат, секој вид на вежбање или секојдневна употреба.Таа има за цел да се подобри жените јога фитнес искуство. ❤Уникатен гравирање материјали и дизајн, по соодветна компресија обработка, може да се сокрие било несовршености, обезбеди компресија ефект, и да се направи сите фигури и телото видови рамни.Удобно чувство е втор на кожата, без да се грижиш за внатрешна страна на бутините може да биде иритирана или модринки.

Главните карактеристики

Избор на клиент