.

.

Bakehanm 30w Поплави Светла 3.0 LED Водоотпорен IP65 за Водоотпорен, 3000K, 2400LM, 150W Халоген Противвредност, Безбедност Светла, Потоп Светлината, Бела

Bakehanm 30w Поплави Светла 3.0 LED Водоотпорен IP65 за Водоотпорен, 3000K, 2400LM, 150W Халоген Противвредност,

DEN 316.80

Пристапност
Во достапна форма

ГОЛЕМА СПАСИ ПРЕДВОДЕНА од поплави светлина НАЈНИСКИ ЦЕНИ со божиќ украси се Занимава Недела,додадете во кошничката сега!!!.Компактниот профил на моторот и ја испорача на своите vigorousness и моќ.ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина,Супер Светло-Нов Занает-Безбедносните Светла.МОДЕРЕН-Повеќето ПРЕДВОДЕНА од поплави светлина изгледа ужасно во вас тела.LEDMO потоп светлината дизајн е нов занает,компактен профил на моторот и ја испорача на своите vigorousness.Неверојатно светла, но спаси многу пари неверојатен живот оценка на 5,0000 часа,веќе го замени потоп светлината повторно и повторно Не се плаши најлоши можни услови ( сол спреј и поројниот дожд) сите печатите после тоа се уште се цврсти иако бебе може да инсталација во рок од неколку минути Широко се користи за градина, пјаца, патеката, сметка одбори, фабрика, спортски сали, доковите и други местото каде потоп светлината се потребни.

Главните карактеристики

Избор на клиент