.

.

Корисни Куче Автомобил Подигнат Seatbelt Поставите Прилагодливи сигурносен Појас Издржливи Ткаенини и Мека Поместена Мрежа Прилагодливи Еластична Рака во Возило за ?

Корисни Куче Автомобил Подигнат Seatbelt Поставите Прилагодливи сигурносен Појас Издржливи Ткаенини и Мека Поместена

DEN 1303.20

Пристапност
Во достапна форма

Ние сме посветени на обезбедување на квалитет на производи и услуги за секој пријател.Нека вашето домашно милениче се покаже различни стилови!Совршен за свадби, роденден партии, формални прилики, Божиќ и за денот на Благодарноста, puppies ќе биде симпатична! * Удобно и дише : одличен подарок за домашни миленици!Ние ги користиме уникатни дизајни за да се направи полесно за вашето бебе домашно милениче да се стави на и полетување.Ремени заостри безбедно, така и кучињата не можат да се шета на автомобилот за да се спречи кучиња од подрипнувајќи во предните седишта, но тие не се повлече против нив.Тоа е се направени од издржлив најлон рака да се заштити куче што е еластичен и прилагодлив за автомобил возило.Дизајн кој ги поврзува директно до вашиот автомобил сигурносен појас, оваа несреќа тестирани се подигнат обезбедува силна уште удобно безбедност автомобил темперамент за вашето домашно милениче.Тоа нуди 4 точка корекции кои ќе ви овозможи да се создаде индивидуализира одговара за вашето куче, давање на него/неа целокупното движење.На fastener има мала тежина и голема носивоста, кои во голема мера ја подобрува затегнувачка цврстина.Удобно светло мрежа поставата со мек сунѓер влошки на градите и стомакот. * Забелешка : за Да се избегне големина проблеми, не изберете ја вашата вообичаена големина. Опашката должина не вклучува опашка.Дише Мрежа Градите Вест Подигнат Рака направени од двојно mesh ткаенини со flannelette работ, во прилог на четири рака, кои ќе ја апсорбираат потта и се чувствуваат дише кога вашето домашно милениче куче го носат.Наместо тоа, се мери должината на вашето домашно милениче вратот, градите и грбот, а потоа изберете правилната големина според нашите големината на табелата.Лесни, рѓа-отпорни метал прилагодувач хардвер обезбедува сигурен и издржлив конекција.Го подигнат може да се користи како туристички подигнат во автомобилот за да се спречи кучиња скокање низ прозорецот кога се оди на возење наоколу.Во секое време имате било какви прашања, ние сме тука да ви помогнат во рок од 24 часа и да уживате во вашата шопинг.

Главните карактеристики

Избор на клиент