.

.

LTGJJ Риболов Мамка Брод GPS РК Мамка Брод Двојно Мотори Безжичниот Далечински Управувач Риба Пронаоѓач GPS Брод Намамат Риболов Smart Едно-Копче за Враќање(Боја:НЕМА GPS 5200

LTGJJ Риболов Мамка Брод GPS РК Мамка Брод Двојно Мотори Безжичниот Далечински Управувач Риба Пронаоѓач GPS

DEN 17711.76

Пристапност
Во достапна форма

Висок капацитет Литиум батерија : кој се става во средината на брод тело и стабилни, може да ви биде наплатено повеќе брзо и повеќе моќ.Далечински управувач растојание : 500m без пречки, сигнал е постабилна под јасно средина.Двојно мотори : Огромен вчитување две одделни мамка тенкови кои може да се контролира одделно.Брод тело : Усвојување на високо квалитетни АБС материјал да се внесе во калапи, постабилна и фирма која може да однос на силен ветер и бранови.Се движи напред/назад, свртете лево/десно, baiting.ноќта serching.голема outlook, таписерии изработка и квалитет.Супер голем капацитет мамки резервоарот : Тежина е 2kg.

Главните карактеристики

Избор на клиент