.

.

Амазон Основите Куче Миленичиња Столче Маска

Амазон Основите Куче Миленичиња Столче Маска

DEN 417.36

Пристапност
Во достапна форма

Hammock седиште капак за да се задржи вашиот автомобил уредно при превоз на вашите миленици.Дизајниран со две џебови да погодно продавница подготвува материјали, leashes, ги третира и повеќе.Штити задното седиште од гребнатини, нечистотија, првут, и spills.Обезбедува во задното седиште користејќи четири потпирачи за глава циклуси и две седиште подлога.Мерки за приближно 55 x 59 инчи (Wx L).Изработени од 100% полиестер.Може да биде место исчистени.Се препорачува за мали, средни и големи раси (13 - 110+ lbs).Опис на производот Основите Водоотпорен Автомобил Hammock Задното Седиште Маска за домашни Миленици - 55 x 59 Инчи, Црно Од Производителот Основи.

Главните карактеристики

Избор на клиент