.

.

EasyEye Sunpentown SL-822 Заштеда на Енергија Подот Светилка (2-Цевка), Сива

EasyEye Sunpentown SL-822 Заштеда на Енергија Подот Светилка (2-Цевка), Сива

DEN 1553.04

Пристапност
Во достапна форма

Sunpentown трговски единици можат да се најдат во врвните ресторани, хотели и одморалишта.Sunpentown произведува производи со клиентот секојдневниот удобност и леснотија во умот.Sunpentown нуди стотици производи во широк спектар на категории : квалитетот на воздухот, ладење, осветлување, санитарните, масажа и машина за миење на садови.Sunpentown нуди врвот на линијата апарати на конкурентна цена и супериорни услуги на клиентите кои одат над и надвор од неа.Ние сме постојано развивање на нашиот бизнис за да се предвидат трендовите и да ги задоволи промена на барањата на потрошувачите и да се продолжи да се направи со висок квалитет одржлив производи кои се тестирани за да трае.Во 1993 година, Sunpentown International (SPT) беше основана во идеалот на дистрибуција на добро доверлив апарат брендови кои нудат иновации, вредност и квалитет.

Главните карактеристики

Избор на клиент