.

.

YELANGU М1 dslr фото Камера Мат Кутија за Следат Фокус, Црна

YELANGU М1 dslr фото Камера Мат Кутија за Следат Фокус, Црна

DEN 947.76

Пристапност
Во достапна форма

Мат Кутија Тело - 3x Лисја - YELANGU 1 Година Ограничена Гаранција.Таа е направена од алуминиум и ABS meterial,powful и стабилна.Мат кутија за 15mm железнички прачка за поддршка на системот.Тоа е погоден за објективот од 43mm да 86mm.Лесна монтажа и демонтирање.YELANGU М1 dslr фото Камера Мат Кутија за Следат Фокус, Црна.

Главните карактеристики

Избор на клиент