.

.

Професионални 1000 Компјутери Мала Тетоважа Машина Пигмент Мастило Чаши Капа Снабдување Сет

Професионални 1000 Компјутери Мала Тетоважа Машина Пигмент Мастило Чаши Капа Снабдување Сет

DEN 405.36

Пристапност
Во достапна форма

Оваа тетоважа мастило првенство за еднократна употреба, јасно мастило капи за професионални тетоважа уметници.Се користи за да се одржи пигмент или мастило.И тоа е исто така многу лесно да се чисти и да ги чува.Овие 100 Мали висок квалитет тетоважа чаши се од суштинско значење за вашиот бизнис или личен tattoo студио.Мека издржлив дизајн, нема да излегуваат во јавноста за време на употреба.Количина : 100 Pcs.Карактеристики : 1. Оваа тетоважа мастило првенство за еднократна употреба, јасно мастило капи за професионални тетоважа уметници 2. Се користи за да се одржи пигмент или мастило.И тоа е исто така многу лесно да се чисти и да ги чува 3. Овие 100 Мали висок квалитет тетоважа чаши се од суштинско значење за вашиот бизнис или личен tattoo студио 4. Мека издржлив дизајн, нема да излегуваат во јавноста за време на употреба Спецификации : Материјал : Пластични Боја : Како на сликата Покаже Кол : 100 Pcs Тежина : 18g Тип : Мала Тетоважа Мастило Чаши Функција : се Користи за Да се Одржи Пигмент Или Мастило Пакет се Вклучени : 1000 X Мала Тетоважа Мастило Чаши Забелешка : Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Главните карактеристики

Избор на клиент