.

.

Suave Max Задржете Hairspray, , 11 оз

Suave Max Задржете Hairspray, , 11 оз

DEN 391.44

Пристапност
Во достапна форма

Suave Max Задржете Спреј за Коса има витамин и протеини збогатена формула.Обезбедува долготрајна се одржи и контрола.Погоден за сите типови коса.Создава природен изглед на чекање, не беспомошна или леплива.Макс задржете формула за да им даде на косата, телото, јачина, и лифт.Suave Max Задржете Спреј за Коса има витамин и протеини збогатена формула за да им помогне да ги постигнете вашите избраниот стил.Без разлика дали вашата коса е мрсна, оштетена, сува, кадрава или права - овој производ е погоден за сите типови коса!Оваа Suave hairspray е направен специјално за да се обезбеди вашиот стил никогаш не е беспомошна или леплива.Таа обезбедува природно-во потрага чекање и контрола.При изборот на стил спреј за коса, важно е да се погледне за оној кој ќе направи вашата коса се чувствувате најдобро.Користете го овој Suave спреј за коса за да ги даде на вашата коса повеќе волумен, телото и подигнете.Тоа е совршено држи спреј за коса за да го користите за долго ден или ноќ, кога сакате вашата коса да изгледа одлично за подолго.Оваа аеросол спреј за коса ќе го скроти вашата коса и таа се одржи во место.На Suave Max Задржете Hairspray за жените се работи најдобро кога се користи заедно со Suave шампон и балсам.Обидете Кокосово Масло Инфузија или Keratin Инфузија од Професионалци опсег.За Suave За над 75 години Suave има нудат професионални и квалитетни производи за целото семејство, кои се докажани за работа, како и салон брендови.На Suave мисија е да се направи златен стандард за квалитет реален на сите, па секој може да изгледаат добро, мириса добро, и да се чувствувате добро секој ден.Suave Max Задржете 8 Hairspray дава природен изглед на чекање и контрола за помалку од повеќе скапи брендови.Се одликува со витамини и протеини збогатена формула дека replenishes сите типови коса.Никогаш не е премногу здрвени или леплива, ова hairspray ви овозможува да се направи вашата коса модна изјава смело.Она што е во кутијата : .

Главните карактеристики

Избор на клиент