.

.

Василиј Етерично Масло 10ml, Ароматерапијата Етерично Масло Чиста Лаванда, Рузмарин, Роза, Чајно Дрво, Здравец Цвет Мирис Етерични Масла

Василиј Етерично Масло 10ml, Ароматерапијата Етерично Масло Чиста Лаванда, Рузмарин, Роза, Чајно Дрво,

DEN 1915.20

Пристапност
Во достапна форма

Чистота & Терапевтски Одделение : SWEETVALLY верува дека ароматерапијата масла ви даде моќ да го промени вашиот живот со преземање на контролата на здравјето на вашето семејство&расположение и свој.Ние нудиме на етерични масла, кои мора да бидат 100% чист, сертифицирани органски и имаат терапевтски ефект.Производ Ефикасност : содржи висока концентрација на витамин Ц, па затоа е од голема корист за имунолошкиот систем.Тоа може ефикасно да се спречи настинка и грип.Идеален за Употреба & DIY масло рецепти : SWEETVALLY етерично масло е совршен за diffusers, масажа, ароматерапијата, кожата & нега на коса, природни чистење формули, и многу повеќе.Да ве инспирира да одберам некоја нова комбинација со нашите масла, сега имаме понуди 37 мириси кои се за вас.Висок Квалитет на Етерични Масла : Нашата цел е да позитивно да влијаат на животите на толку многу луѓе како што веројатно може, со продажба на таков висок квалитет на производот, по прифатлива цена. 100% Задоволство Гаранција : Секое етерично масло е добро спакуван во мала опремени кутија која беше цврсто обезбедени без протекување.Ако сте незадоволни со нашите етерични масла, ве молиме ги споделите со нас, зошто и ние ќе ви ги даде задоволително решение.

Главните карактеристики

Избор на клиент