.

.

Ноктите Совети Стојат Носителот, Поддршка Помине Совети Помине Уметност Совет Легура Се Инсталира И Да Ја Деинсталирате, Таписерии И Издржливи,За Помине Уметност ?

Ноктите Совети Стојат Носителот, Поддршка Помине Совети Помине Уметност Совет Легура Се Инсталира И Да Ја Деинсталирате,

DEN 220.56

Пристапност
Во достапна форма

¢ ¥ ¢ ¥ Висок Квалитет - ноктите држачот е изработен од одбраната на високо квалитетни материјали.Магнет на дното е моќни и лесно може да го апсорбира парче железо се наоѓа на врвот на база на камен.Тоа е на добар квалитет и трајни производи за продолжена употреба. ¢ ¥ ¢ ¥ се Применуваат Повод - Ова Помине Уметност Екранот Стојат е погодна за нокти салон, помине уметност училиште, ноктите уметник, дома.Ова ќе биде професионална помине уметност алатка за нокти техничар. ¢ ¥ ¢ ¥ Функционален Дизајн - Тоа не може да се користи само како работна поддршка, но исто така и да ги презентираат помине уметност.Секоја нога има магнетно позадина која што овозможува да остане "стои" на магнетно поддршка.Тоа е едноставна, елегантна и издржлива. ¢ ¥ ¢ ¥ На магнети се многу флексибилен, лесен за инсталација и расклопување, лесен за употреба и тоа е рециклиран, издржливи во употреба.Таписерии и издржливи. ¢ ¥ ¢ ¥ Одличен Подарок - Ова помине совет носител е совршен подарок за роденден, Денот на Вљубените, итн.Подарок за вашата најдобра пријателка, вашата девојка, вашето семејство и на вас.Карактеристики : 1. Не може да се користи само како пракса застане, но, исто така, може да се користи за да се прикаже помине уметност 2. На совет на носителот има магнетно дното за да се овозможи тоа да се застане. 3. Благодарение на магнети наоѓа под легура поддршка и над мермерна база, тие се многу флексибилен, лесен за инсталација и uninstall. 4. Мермер и алуминиумски материјал, таписерии и издржливи. 5. Погоден за професионални салон и DIY го користите дома.Спецификација : Тип на елемент : Поставување на ноктите носителите на Факултативниот бои : сина, беж, розова, црвена, кафеава, црвена роза Медиуми големина : прибл.2.4 x 1.2 см / 0.94 x 0.47 инчен База големина : прибл.3 x 2,2 см / 1.18 x 0.87 инчен Тежина : околу.53-54g Пакет листа : 1 x мермер пракса база 5 x легура помине на сопствениците.

Главните карактеристики

Избор на клиент