.

.

Кат Светилка со Полица, MichiDeco Ткаенина на Подот Светлина со Безжичен Полнач и USB Порта на Маса за Спална или во Дневна Соба

Кат Светилка со Полица, MichiDeco Ткаенина на Подот Светлина со Безжичен Полнач и USB Порта на Маса за Спална

DEN 2207.52

Пристапност
Во достапна форма

Овој нов дизајн на подот светилка со маса има убав и романтичен стил, бела сенка носи мека и топло осветлување за да вашиот место; Тоа може да послужи како ноќни табела светилка, канцеларија ламба, или дневна соба страна подот светилка.Оваа светилка е совршено се вклопуваат за вашите потреби, можете да се стави како ноќни маса заедно со светла светилка за читање, полица е само право и погодност и широк доволно за еден куп, 2 мобилен телефон, и една книга.На послужавник/табела содржи лесен пристап 5 V/2 A USB порта, така што можете да го полните вашиот паметни телефони, таблети, поттикне читатели, i Pad и i Phone и така натаму.USB порта функции без оглед на тоа дали светилка е вклучено или исклучено.Нема повеќе инсталација потребни!Вие едноставно завртка прачки заедно и да се направи тоа застане,завртка стакло свет сенка конечно и тоа се обиде на.И ве молиме да се види на видео на линија за да го направи тоа лесно.Тоа бара E26 база светилки.Светилки не се вклучени.Кабелот е црно,има on/off прекинувачот во мозок, и кабелот должина е 138 инч.

Главните карактеристики

Избор на клиент