.

.

Libbey Белгискиот Пиво Стакло - 13 оз, Сет од 4

Libbey Белгискиот Пиво Стакло - 13 оз, Сет од 4

DEN 816.00

Пристапност
Во достапна форма

Вклучува 4, 13-унца произлегоа Белгискиот ale пиво очила;.Специјално дизајнирани за доделување на Белгискиот ale, произлегоа лале во облик на очила се подеднакво стилски и функционален;.Олово-бесплатно;.Издржливи и машина за миење садови безбедно за брз, лесен расчистување;.Идеален подарок за занает пијалак љубовник кој го цени како еден вид специфични контура го подобрува искуството на пиво пиење.На Libbey Занает Brews 4-парче Класичен Белгискиот Пиво Стакло Сет карактеристики елегантна форма на лале формирана од страна на широк сад и тесен врвот.Овој убав ale стакло доловува пиво главата и се отвора неговата арома, додека неговите исконски, големите матични штитови пијалак од топлината на вашата страна.Cheers!.

Главните карактеристики

Избор на клиент