.

.

BAOSHU Солидна Боја Бедрото Високи Чорапи Минималистички Стил Секојдневен Памук Над Коленото Чорапи ноќта на Вештерките Cosplay Додатоци (1 Пар)

BAOSHU Солидна Боја Бедрото Високи Чорапи Минималистички Стил Секојдневен Памук Над Коленото Чорапи ноќта на

DEN 119.76

Пристапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Полиестер.МАТЕРИЈАЛ : Направен од висок квалитет на памук и spandex, трајни и удобно.Мек материјал е одговара за кожата, мека и дише.ДИЗАЈН : Трајни и во одличен квалитет.Супер симпатична со шорцеви и мини здолништа.Ова е мора да има за сите девојки.Удобно се водат за целодневно носење.Коленото високи чорапи, лесно појавување за најголем дел од вашето секојдневно носење.СУПЕР ЕЛАСТИЧЕН : Високо еластична, чорапи одговара на повеќето жени, флексибилни и удобно.Тоа ќе одговара за нозете, еластичен бендови на врвот на чорапи ќе не направи да се чувствувате непријатно.НАЈДОБРИТЕ ПОДАРОЦИ ЗА ПРИЈАТЕЛИ : Бедрото високи чорапи се идеален додаток на вашиот омилен здолништа или шорцеви, погоден за повеќето прилики во вашиот секојдневен живот, исто така е совршен подарок за себе или за пријатели.Големина : Околу 50*18cm.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Функција : МАТЕРИЈАЛ : Направен од висок квалитет на памук и spandex, трајни и удобно.Мек материјал е одговара за кожата, мека и дише.ДИЗАЈН : Трајни и во одличен квалитет.Супер симпатична со шорцеви и мини здолништа.Ова е мора да има за сите девојки.Удобно се водат за целодневно носење.Коленото високи чорапи, лесно појавување за најголем дел од вашето секојдневно носење.СУПЕР ЕЛАСТИЧЕН : Високо еластична, чорапи одговара на повеќето жени, флексибилни и удобно.Тоа ќе одговара за нозете, еластичен бендови на врвот на чорапи ќе не направи да се чувствувате непријатно.НАЈДОБРИТЕ ПОДАРОЦИ ЗА ПРИЈАТЕЛИ : Бедрото високи чорапи се идеален додаток на вашиот омилен здолништа или шорцеви, погоден за повеќето прилики во вашиот секојдневен живот, исто така е совршен подарок за себе или friends Size : Околу 50*18cm Season : Пролет ,Лето,Есен,Winter Package Содржина : 1pairs на чорапи.

Главните карактеристики

Избор на клиент