.

.

Ванчо 200010 Универзален Ѕиден Говорникот Заградата

Ванчо 200010 Универзален Ѕиден Говорникот Заградата

DEN 292.80

Пристапност
Во достапна форма

Универзален јазик планината за домашно кино стил јазик.Може да се Плафон или на ѕид монтирани.Држи до 8 кг.Универзален јазик планината за домашно кино стил јазик, може да се Плафон или на ѕид монтира, има до 8 кг, инсталација на хардвер вклучени (продолжување и Клучните дупка адаптери), ротира - tilts и 4-Оската корекција.

Главните карактеристики

Избор на клиент