.

.

Faux Кожа Стои Светилка со Полици Flaxen Ткаенина Сенка Подот Светилка Високи светилка Агол Ноќни Ламба за Дневна Соба и Спалната соба Естетски Оркестарот

Faux Кожа Стои Светилка со Полици Flaxen Ткаенина Сенка Подот Светилка Високи светилка Агол Ноќни Ламба за Дневна

DEN 1466.40

Пристапност
Во достапна форма

【Лесно да се Соберат и да се Движат】Производ Големина е 10.Тоа е многу погодна како подарок за Денот на Мајката, Денот на Благодарноста, или Божиќ.Донесе естетски функционалност на вашиот студија, гостинската соба, den, dorm соба, foyer, или каде што треба топла светлина и shelving.Ова е совршена комбинација на ноќни табела, табела светилка.JITHCG полица подот светилка е подобрена во изработка и поедноставен чекорите за инсталација, совршен за DIY љубовници. 【Минималистички Дизајн и Разноврсна Стил】Топла светлина да се создаде топла соба атмосфера.Па може да се користи како агол светилка за да ги красат вашата дневна соба или како слаби ноќната со светилка за да се донесе вашиот живот погодност.Со кабелот за напојување и приклучокот, а тоа може да биде директно поврзан со напојување, и таму се токи за уредување на жици за да се скрие жици.Се снабдува со инсталирање алатки,тоа не презема многу време за да се изгради, совршен за DIY љубовници.

Главните карактеристики

Избор на клиент