.

.

Превоз Завртки 1/2x1 Превоз Завртки - Цинк 100 Компјутери zwsp Квалитет Метал Брзо

Превоз Завртки 1/2x1 Превоз Завртки - Цинк 100 Компјутери zwsp Квалитет Метал Брзо

DEN 2622.96

Пристапност
Во достапна форма

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : 100% цврст и здрав превоз завртки.Превоз Топ - Цинк.КРАЈНАТА УПОТРЕБА : огромното мнозинство на превоз завртки се произведени со метали од аустенитно семејство.Нивните високи нивоа на хром и никел обезбеди тешки отпорност на корозија како и способноста да го издржат значителни физички вирус без fracturing, иако по повисока цена од мартензитни сорти. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ : Ние сакаме да бидат задоволни со нашите метал превоз завртки колку што тоа го правиме.Ако не сте задоволни со нашата производи за било која причина, ве молиме вратете ги производите за нова замена или целосно враќање на средствата.Ние нудиме врски, за да обезбедат избор на високо-квалитетни превоз завртки, хексадецимален завртки, навртки ,метални навртки, завртки и сврзувачки елементи, направи одлични нерѓосувачки челик.Ние сакаме нашите клиенти, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем ви се исполнат.

Главните карактеристики

Избор на клиент