.

.

Fenteer Големи Херметички Ориз Контејнер за Складирање Жито Фармацевт Сува Храна Овошје Складирање Кутија за Домашна Кујна Провизии Хотел Ресторан - Сива Не Подели

Fenteer Големи Херметички Ориз Контејнер за Складирање Жито Фармацевт Сува Храна Овошје Складирање Кутија за

DEN 1439.76

Пристапност
Во достапна форма

Автоматско Ориз Барел Дома Премерување Ориз Складирање Кутија со Капак, запечатени за складирање, може да го продолжи рокот на траење на храната, добра печат да го блокира влага во воздухот, за да се обезбеди сушење на честички.Големиот капацитет на 22 LB (10kg) може да се задоволат потребите на вашето семејство и да биде вашето семејство амбарот.Надгради партиција и да нема поделба дизајн, погодно за чување на 1-2 видови на храна.Лесно да се извлече некои метри само со притискање на копчето.Преку визуелниот сооднос прозорецот, можете да ги резерви во реално време.Дизајниран со дипломирал сад и мозоци дупка, може да се исцеди и да се исчисти брзо.Високо квалитетни pp материјал, висока пропустливост, BPA Free, безбедно и издржливи.Опис : - Автоматско Ориз Барел Дома Премерување Ориз Складирање Кутија со Капак, запечатени за складирање, може да го продолжи рокот на траење на храната, добра печат да го блокира влага во воздухот, за да се обезбеди сушење на честички. - Надградена партиција и да нема поделба дизајн, погодно за чување на 1-2 видови на храна.Лесно да се извлече некои метри само со притискање на копчето.Преку визуелниот сооднос прозорецот, можете да ги резерви во реално време. - Голем капацитет на 22 LB (10kg) може да се задоволат потребите на вашето семејство и да биде вашето семејство амбарот. - Дизајнирани со дипломирал сад и мозоци дупка, може да се исцеди и да се исчисти брзо. - Високо квалитетни pp материјал, висока пропустливост, BPA Free, безбедно и издржливи.Спецификација : - Материјал : ПП, АБС - Капацитет : за 10kg(22 LB) - Големина : прибл. 37.8x33.9x17.6cm/14.88x13.35x6.93 inch Package Вклучува : 1 Парче Ориз Складирање Container Note : Бои може да бидат различни, поради различни monitor display.Ве молиме оставете малку разликата во големината поради прирачник за мерење.

Главните карактеристики

Избор на клиент