.

.

Fenteer Ориз Кофа Push Pull Дизајн Транспарентен Херметички Капаци Двојно Pulleys Голем Капацитет за Складирање Контејнер за Храна Контејнери за Домашна Кујна Храна Складир?

Fenteer Ориз Кофа Push Pull Дизајн Транспарентен Херметички Капаци Двојно Pulleys Голем Капацитет за Складирање

DEN 420.00

Пристапност
Во достапна форма

На влага-доказ дупка и инсекти-доказ внатрешен кутија може да се користи за да се одржи лук, ѕвезда anise и други ефективни инсекти-.Двојно pulleys дизајн на долниот дел и на задната страна е погодно за движење и влечење на ориз кофа.Тесен барел тело структура овозможува повеќе простор за да се биде лесно да се пласира во кабинети, countertops, агли.Не само што може да се користи за да се storce ориз, но, исто така, може да се користи и како сад за житарици, брашно, ореви, итн.Транспарентен push-pull лизгачки покрие дизајн, пазарот на енергија помогнам и да се повлече за да го проверите преостанатото жито во секое време и лесно да пристапите и да ги чува.Опис : - Тесни барел тело структура овозможува повеќе простор за да се биде лесно да се пласира во кабинети, countertops, агли. - Транспарентно push-pull лизгачки покрие дизајн, пазарот на енергија помогнам и да се повлече за да го проверите преостанатото жито во секое време и лесно да пристапите и да ги чува. - Двојно pulleys дизајн на долниот дел и на задната страна е погодно за движење и влечење на ориз кофа. - На влага-доказ дупка и инсекти-доказ внатрешен кутија може да се користи за да се одржи лук, ѕвезда anise и други ефективни инсекти-. - Не само што може да се користи за да се storce ориз, но, исто така, може да се користи и како сад за житарици, брашно, ореви, итн.Спецификација : - Материјал : Пластика.Големина на Табела : 10 КГ : Прибл.38x22x21.5cm/14.96x8.66x8.46inch 5 КГ : Прибл.38x22x11.3cm/14.96x8.66x8.46inch Package Вклучува : 1 Парче Жито за Складирање Box Note : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Главните карактеристики

Избор на клиент