.

.

Aromaland - Портокалова Калифорнија Етерично Масло - Освежување & Подмладителен Етерично Масло - Зголемување Смисла за Хумор 10 milliliters

Aromaland - Портокалова Калифорнија Етерично Масло - Освежување & Подмладителен Етерично Масло - Зголемување

DEN 140.16

Пристапност
Во достапна форма

ОСВЕЖУВАЊЕ, СВЕТЛА И UPLIFTING : Потреба од нова перспектива на животот?Нашите потполност име Инспирација Мешавина е светла и весела, и ви овозможува да ја отвори вратата за нови идеи и нови насоки во животот.Тоа е здив на свеж воздух за уморни, под стрес, или, преоптоварените со работа ум.ПОДМЛАДИТЕЛЕН ЦИТРУС НАФТА МЕШАВИНА : Ние се комбинираат powerhouses на цитрус овошје во оваа комбинација!Етерични масла од Мандарина Портокал, Лимон, Бергамот, Tangerine, Вар, Lemongrass и Ела Игла дојде заедно во прекрасна хармонија за да се инспирираат и да го подигне.Предлози за УПОТРЕБА : Нашата Инспирација Смеса е прекрасен избор за ароматерапијата.Ние препорачуваме употреба во дифузор да се создаде свежи, просветителската атмосфера во секоја соба.Поради високите цитрус масло содржина, за да се избегне со додавање на премногу од оваа смеса да се прилагоди за нега на кожата.ОСНОВАНА ВО 1986 : главен извор на Ароматерапијата и производи за нега на тело за над 30 години!Од основањето на Aromaland, ние сме посветени да им понудиме на нашите клиенти лично искуство на вистински ароматерапијата, срцето на "суштината на благосостојба".Сите наши производи се направена со природни состојки, така што секогаш знае што се има квалитетен производ со само најдобро НИ состојки.ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - Купи со доверба!Aromaland нуди купите security со нашиот 30-дневниот гаранција за парите назад.Ако не сте целосно задоволни со било кој од нашите производи, ние ќе рефундирање на вашата сметка во рок од 30 дена од денот на купувањето.

Главните карактеристики

Избор на клиент