.

.

Xpress размена на Опрема 450 Earbuds со Микрофон

Xpress размена на Опрема 450 Earbuds со Микрофон

DEN 959.76

Пристапност
Во достапна форма

Мешани бои – Бела и Црна/Црвена.Спакуван во тврда пластика школка како што е прикажано.Индивидуални UPC на етикетата.Мешани бои – Бела и Црна/Red Packaged во тврда пластика школка како shown Individual UPC на етикетата.

Главните карактеристики

Избор на клиент