.

.

Слатки Мали Пријателски Портокал Робот со Антени и Копчиња за Стои Светилка со Полици Flaxen Ткаенина Сенка Подот Светилка Високи светилка Агол Ноќни Ламба за Дневна

Слатки Мали Пријателски Портокал Робот со Антени и Копчиња за Стои Светилка со Полици Flaxen Ткаенина Сенка

DEN 3119.76

Пристапност
Во достапна форма

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 【LED Топла Боја Сијалица】полица светилка доаѓа со еден LED топла боја на внатрешноста на пневматикот.Топли бои може да се создаде пријатна домашна атмосфера, донесе опуштено расположение и да ги елиминираат стресот.Исто така, LED сијалица заштедува 50% електрична сметка годишно од нормално блескаво светилки.Може да се добие подолг сервисен живот и подобро искористување искуство и поголема заштеда на трошоци. 【Чување & Display】На едноставен и елегантен модерен светилка ви држи организирана со три полици за вашиот мобилен телефон, далечински контроли, вазни, растенија, или книги - совршен во секој агол на собата.Па може да се користи како агол светилка за да ги красат вашата дневна соба или како слаби ноќната со светилка за да се донесе вашиот живот погодност. 【Мека Светлина Атмосфера】Оваа полица подот светилка е опремен со високо квалитетна ткаенина сенката што се отвара нагоре, дозволувајќи им на светлина да биде тивко се пренесуваат на трети лица наоколу, за употреба во текот на ноќта за да ги заштитите вашите очи.Класична црно дрво, тоа покажува елеганција и едноставност на класичните Азиски стил кој лесно може да се координирани во било која современа соба дизајн. 【Минималистички Дизајн и Разноврсна Стил】Топла светлина да се создаде топла соба атмосфера.Донесе естетски функционалност на вашиот студија, гостинската соба, den, dorm соба, foyer, или каде што треба топла светлина и shelving. 【Лесно да се Соберат и да се Движат】Производ Големина е 10.2. во.x W : 10.2. во.x H : 63 во, Материјал е лесен и удобен за да се движат.Со кабелот за напојување и приклучокот, а тоа може да биде директно поврзан со напојување, и таму се токи за уредување на жици за да се скрие жици.JITHCG полица подот светилка е подобрена во изработка и поедноставен чекорите за инсталација, совршен за DIY љубовници.Топло Совет : ве Молиме да се стегне секој пост да се задржи на целиот светилка стабилна.

Главните карактеристики

Избор на клиент