.

.

HOMEFORT Лаптоп Круг Биро со Вграден Mouse Pad Телефон и Таблет Носителот, Home Office Круг Биро, се Вклопува до 17 Лаптоп (Црна)

HOMEFORT Лаптоп Круг Биро со Вграден Mouse Pad Телефон и Таблет Носителот, Home Office Круг Биро, се Вклопува

DEN 959.76

Пристапност
Во достапна форма

МАЗНА ЗАВРШНИЦА, ГОЛЕМА ПОВРШИНА : одлична преносни круг биро за да ви овозможи да имате работа заврши каде и да седат дома. >Доаѓа во повеќе бои : црна,сива,бела. >Внимателен Дизајн : .МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ HOME OFFICE КРУГ на КЛУПА : Голема за лаптопи, таблети, паметни телефони.Ние ќе ви одговори на сите прашања во рок од 24 часа.Голем работното место за лаптоп табела.Објектот тежина : 1. >Објект Тежина : 1.Функционира добро како мини работна маса. >Боја : Црна/Сива/Бела. >Внимателно стокмено за да одговара на повеќето home office украси. >Цврстата структура и елегантни заврши.4cm, овој круг биро обезбедува голем површината за да им овозможи на корисниците да ги користат лаптоп и компјутерски глушец истовремено.Има малку текстура површината, која помага да се задржи нешта од лизгање.На ткаенина покриени со пена перница обезбедува стабилност за да ви овозможи да седат удобно за долги периоди.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било прашања со цел преку КУПУВАЧОТ ПОРАКА.ПРЕНОСНИ И ПОГОДНОСТ ЗА КОРИСТЕЊЕ : Вграден-во медиумите слот да го држите телефонот, пенкала, таблет, или други мали предмети во лесно да се достигне.Доволно голема да собере и Mac Book pro и лаптоп доколку корисниците сакаат да имаат и таму.Вграден-во Mouse Pad - Тоа е од суштинско значење за оние кои сакаат да го користите глувчето.Поддржува лаптоп кој е до 17 инчи. >Материјал : МДФ+Пена-исполнет перница.Лесни, преносливи, и вграден рачка за лесно носење, па лесно можете да го однесе каде што треба.КРУГ на БИРО СО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Направени од избрани МЕДИЈАПАН со кориснички ПВЦ заврши и удобно пена-cushioned дното.Со димензија на 21.Исто така, големина одговара на лаптоп и да се глувчето удобно.Цврст и мазна површина на послужавник ќе го задржи вашиот уред и нозете кул.На лесен и тенок дизајн им овозможи на вашите колена да се чувствуваат удобно при користење на лаптоп биро за неколку часа.Функционира добро како мини работна маса.Овој лаптоп биро нуди и стилски и елегантен чувство во вашиот дом или канцеларии.На ткаенина покриени со пена перница обезбедува стабилност за да ви овозможи да седат удобно за долги периоди. Произведени се од МЕДИЈАПАН, HOME OFFICE Лаптоп Биро е издржлив ,лесен и пренослив.

Главните карактеристики

Избор на клиент