.

.

(1200 компјутери) 5/16-18 X 1/2, Завртки Сет, Плоштад Главата, Купот Точка, Полн Конец, Челик

(1200 компјутери) 5/16-18 X 1/2, Завртки Сет, Плоштад Главата, Купот Точка, Полн Конец, Челик

DEN 3654.72

Пристапност
Во достапна форма

Дијаметар (Номинална) : 5/16"Нишка на Теренот : 18 Length (Номинална) : 1/2"Производ Класа : Надворешно Навој Fasteners Order : Машина Тема Fasteners Category : Set Screws System на Мерење : НИ Units Brand : Aspen сврзувачки елементи®Главата Стил : Плоштадот Head Drive Стил : Надворешни Плоштадот Drive Thread Должина : Целосна Thread Thread на Ветер : Десен Thread Point : Чаша Point Material : Steel Material Процеси : Случај Hardened Coating : Uncoated A забелешка на нашиот производ слики : авторски права на слики, шематски претставувања.Овие се уметнички renderings која не може да се одрази на точниот изглед, пропорции и/или релативните димензии на вистинските производи.За повеќе прецизни слики и/или технички упатства, ве молиме контактирајте го нашиот клиент тим за поддршка.

Главните карактеристики

Избор на клиент