.

.

MyGift Беж Бамбус Воена Предизвик Монета/Казино Чип Екранот Носителот Кутија со Фиока

MyGift Беж Бамбус Воена Предизвик Монета/Казино Чип Екранот Носителот Кутија со Фиока

DEN 434.40

Пристапност
Во достапна форма

Бамбус воена предизвик монета и казино чип се прикаже поле со фиока за складирање и природни беж заврши.Карактеристики 6 редови за прикажување предизвик монети, казино чипс и други мали колекционерски предмети.Фиока може да се користи за чување на материјали и лични предмети.Мала меморија трае до минимален простор на биро, полица, маса или контра врвот површината.СПЕЦИФИКАЦИИ : 13.0 W x 8.0 D x 5.0 H (во инчи).Со гордост ги прикажете вашите колекционерски предмети во вашиот дом или канцеларија, со овој беж бамбус екран зачувување на носителот.Оваа декоративна кутија карактеристики 6 редови за чување предизвик монети и казино чипови, и нејзиното повлекување од фиока за складирање може да се користи за да се задржи дополнителни сувенири или организираат канцелариски материјали и лични предмети како што се копчиња и паричници.Посебни бамбус изградба придонесува за одлични декоративни се прикаже на биро, counter врвот, или мантија.СПЕЦИФИКАЦИИ : 13.0 W x 8.0 D x 5.0 H (во инчи).

Главните карактеристики

Избор на клиент