.

.

Лесна со Фудбал Играч Роботот Цртан филм Стои Светилка со Полици Flaxen Ткаенина Сенка Подот Светилка Високи светилка Агол Ноќни Ламба за Дневна Соба и Спалната соба ?

Лесна со Фудбал Играч Роботот Цртан филм Стои Светилка со Полици Flaxen Ткаенина Сенка Подот Светилка Високи

DEN 1430.40

Пристапност
Во достапна форма

Додадете инстант стил на било спалната соба или дневна соба со ставање на овој кат светилка во вашата спална соба, дневна соба, канцеларија или дома.Може да се добие подолг сервисен живот и подобро искористување искуство и поголема заштеда на трошоци.Донесе естетски функционалност на вашиот студија, гостинската соба, den, dorm соба, foyer, или каде што треба топла светлина и shelving.Топло Совет : ве Молиме да се стегне секој пост да се задржи на целиот светилка стабилна.Со кабелот за напојување и приклучокот, а тоа може да биде директно поврзан со напојување, и таму се токи за уредување на жици за да се скрие жици. 【Мека Светлина Атмосфера】Оваа полица подот светилка е опремен со високо квалитетна ткаенина сенката што се отвара нагоре, дозволувајќи им на светлина да биде тивко се пренесуваат на трети лица наоколу, за употреба во текот на ноќта за да ги заштитите вашите очи.Тоа е многу погодна како подарок за Денот на Мајката, Денот на Благодарноста, или Божиќ.JITHCG полица подот светилка е подобрена во изработка и поедноставен чекорите за инсталација, совршен за DIY љубовници. 【Минималистички Дизајн и Разноврсна Стил】Топла светлина да се создаде топла соба атмосфера.

Главните карактеристики

Избор на клиент