.

.

Cozylkx Сатен маска за очи Мека Око Маска Бенд Blinder Удобно Спиење Маски за Игра

Cozylkx Сатен маска за очи Мека Око Маска Бенд Blinder Удобно Спиење Маски за Игра

DEN 302.40

Пристапност
Во достапна форма

Меки и Удобни Око Маска,Свилен мека сатен се чувствува одлично на лицето.Сатенски крпа eyeshade blinder го прави да изгледа посебно,една големина одговара на повеќето.Функција : 1.eye care, бавно окото метеж и да се спречи ќеси под очите и темните кругови;2. домашна употреба, итен обвива,итн.Убаво сечење и sewed со парична казна шевовите маски, изгледа домот, издржлив и не е лесно да се солза, може да се пеглаат.Добро костим игра око маска за улога играат и се вклопуваат патување, промена работа, медитација, и за дома, на патување, канцелариска употреба.Опис : 100% Сосема нов и висок квалитет!Погоден За Секоја Прилика.Ако вие сте многу чувствителни sleeper, не може да сноси никаква светлина, кога ќе се спие, ве молиме да се обиде на нашите производи.Спецификации : димензии : Една Големина одговара Повеќе.Материјал : сатен Боја : црна+розова Големина : Околу 150*8cm ("59.06*3.15") Пакет се вклучени : 1 Buc Око маска.

Главните карактеристики

Избор на клиент