.

.

Fenteer Жито за Складирање Барел Погодно Двојно Силикони Запечатување Прстен Автоматски Инсекти-Доказ Сува Видливи Провизии Сад за Домаќинство Countertop Соја - 30.0x25.5x26.1cm

Fenteer Жито за Складирање Барел Погодно Двојно Силикони Запечатување Прстен Автоматски Инсекти-Доказ Сува Видливи

DEN 1502.40

Пристапност
Во достапна форма

Автоматски отворете го флип капакот од ориз складирање кофа,го копчето што се појавува,тоа е лесен и брз да се земе ориз,визуелниот прозорецот е јасно на прв поглед,ја добиете вашата провизии совршено организиран.Се сретне повеќе потреби,оваа храна складирање бин не е само за ориз,тоа е исто така погоден за вчитување брашно, пченка, соја, жито, суви материи.Двојно силикони печат заклучува вкусни вкус,останува свежо, е водоотпорен влага-доказ,на инсекти-доказ материјал кутија е лесен,кој се одвојува.Тоа може да се стави инсекти-доказ материјали како што се star anise,лук,deoxidizer.На дното е опремен со ролки за удобен рака за поддршка,лесно да се носат,да се движат.Научни дизајн,подобро чистење,без стари ориз се меша.Издржливи,силна,лесен дизајн го прави лесно да го зграби состојки,изработени од еколошки материјали,мир на умот за здрава храна за складирање.Опис : - Автоматски отворете го флип капакот од ориз складирање кофа,го копчето што се појавува,тоа е лесен и брз да се земе ориз,визуелниот прозорецот е јасно на прв поглед,ја добиете вашата провизии совршено организиран. - Двојно силикони печат заклучува вкусни вкус,останува свежо, е водоотпорен влага-доказ,на инсекти-доказ материјал кутија е лесен,кој се одвојува.Тоа може да се стави инсекти-доказ материјали како што се star anise,лук,deoxidizer. - На дното е опремен со ролки за удобен рака за поддршка,лесно да се носат,да се движат.Научни дизајн,подобро чистење,без стари ориз се меша. - Трајни,силна,лесен дизајн го прави лесно да го зграби состојки,изработени од еколошки материјали,мир на умот за здрава храна за складирање. - Се исполнат повеќе потреби,оваа храна складирање бин не е само за ориз,тоа е исто така погоден за вчитување брашно, пченка, соја, жито, суви материи.Големина На Табела : Големина : 5 Килограм : 24.3x20.4x21.7cm/9.6x8.0x8.5inch10 Килограм : 30.0x25.5x26.1cm/11.8x10.0x10.3inch Material : ABS Plastic Package Вклучува : 1 Парче Ориз Bucket1 Парче Ориз Cup Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

Главните карактеристики

Избор на клиент