.

.

Проширување на обвинителна Клупа, USB3.0 Интерфејс Приклучните Центар Трајни VGA Излез 4K HD Брзина Капацитет за Проширување Лаптоп Карактеристики за Пренос на Податоци

Проширување на обвинителна Клупа, USB3.0 Интерфејс Приклучните Центар Трајни VGA Излез 4K HD Брзина Капацитет

DEN 1965.60

Пристапност
Во достапна форма

USB3.0 интерфејс : Надворешен USB флеш диск, мобилни хард диск, читач на картички, тастатура и глушец, итн.Брзина на пренос до 5 Gbps.VGA излез : Поддршка за 1080p квалитет на сликата излез и HD квалитет на сликата пренос за да се направи вашиот квалитет на сликата појасна. 4 K HD : High Definition Multimedia Interface поддржува 4 K HD квалитет на сликата, што го прави повеќе шокантна да се види филмови на екранот.Издржливи : Изработени од алуминиумска легура, издржлив и може да се користи за долго време.Брзината и Капацитетот : брзина на Пренос 5 Gbps, максималниот капацитет 512 G, со голема брзина, голем капацитет.Функција : 1. Издржливи : Изработени од алуминиумска легура, издржлив и може да се користи за долго time2. USB3.0 интерфејс : Надворешен USB флеш диск, мобилни хард диск, читач на картички, тастатура и глушец, итн.Брзина на пренос до 5 Gbps3. 4 K HD : High Definition Multimedia Interface поддржува 4 K HD квалитет на сликата, што го прави повеќе шокантна да се види филмови на screen4. Брзината и Капацитетот : брзина на Пренос 5 Gbps, максималниот капацитет 512 G, со голема брзина, голем capacity5. VGA Излез : Поддршка за 1080p квалитет на сликата излез и HD квалитет на сликата пренос за да се направи вашиот квалитет на сликата clearer How да го Користите : Plug и play Specification : Предмет Тип : Приклучните Station USB : 3 x USB 3.0 Порт USB3.0 Брзина на Пренос : 5 Gbps Storage Картичка Брзина на Пренос : 5 Gbps Micro Складирање Картичка Брзина на Пренос : 5 Gbps Vga Максимална Излезна : 1080 PCard Слот за : Поддршка 512 G Складирање Картичка и 512 G Микро Складирање Картичка Пакет Листа : 1 x Приклучните Station Note : Складирање Картичка и micro Складирање Картичка не може да се прочита во исто време.

Главните карактеристики

Item Type:
 Docking Station
USB:
3 x USB 3.0 Port 
USB3.0 Transmission Speed:
5Gbps
Storage Card Transmission Speed:
5Gbps
Micro Storage Card Transmission Speed:
5Gbps
Vga Maximum Output:
1080P
Card Slot:
Support 512G Storage Card and 512G Micro Storage Card
Package List:
1 x Docking Station :
Storage Card and micro Storage Card cannot be read at the same time :
Избор на клиент