.

.

Корпата за ѓубре со Капак Сет на Тропска Риба Лавра Притиснете Покрие Мали Ѓубре за Отпадоци Круг со Дрвени Нозе Отпад Кошница за Бања Кујна, Спална соба 7L/1.8 Литри

Корпата за ѓубре со Капак Сет на Тропска Риба Лавра Притиснете Покрие Мали Ѓубре за Отпадоци Круг со Дрвени

DEN 1319.76

Пристапност
Во достапна форма

Внимание.-Корпата за ѓубре со капак што се отвора и затвора со еден допир на копче.Погоден за голем број на домашни стилови.-Ние се обезбеди најдобра услуга, ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. 【Модерен & Користете】Ние нудиме различни стилови и мотиви на ѓубре лименки, поубаво отколку традиционалните ѓубре лименки.3", држи до 7 литри / 1.Тоа ќе го направи вашиот дом повеќе убава и чиста.Направи вашиот дом повеќе чисти и чисти.Поставените дизајн ви овозможува да се фрли ѓубре без виткање надолу и исто така го спречува нечистотијата од подот, контра или под мијалникот кабинет.Спецификации : -Големина : 8.Исто така се идеални за ограничена или тесни простори.И оваа хуманизирано дизајн го прави лесен и хигиенски да се промени кеси за отпадоци и полесно да се чисти.Поддржани од страна на три вештачки дрвени нозете, тоа е здрав и водоотпорен, и зголемената дизајн ви овозможува да се фрли ѓубре без виткање надолу.Се создаде Скандинавските стил.8 gallons Advantages : -Висока нога дизајн,три дрвени нозе поддршка, силен и здрав, не е лесно да се нарушат.-Внатре рамка прстен да се одржи кеси за отпадоци.

Главните карактеристики

Избор на клиент