.

.

BioStrike Мирис Магија - Природен Мирис Борец, Активиран Јаглерод за Фрижидер-Замрзнувач Мирис Смена Филтри, да се Елиминира и Апсорбира Мириси (8 Count)

BioStrike Мирис Магија - Природен Мирис Борец, Активиран Јаглерод за Фрижидер-Замрзнувач Мирис Смена Филтри,

DEN 479.04

Пристапност
Во достапна форма

Трае и до четири месеци.Лесен и Удобен : Кора и се држи каде што сакате да се елиминира мирис.Совршен за мали затворени простори како на пример, фрижидери, замрзнувачи, sock фиоки, ѓубре кутии, под мијалникот, мраз градите, салата кеси, училиште, гардероби, и повеќе.Употреба во кој било мал простор и дека има проблем со мириси.Направен во САД!.Bio Strike развива потрошувачки производи да се реши секојдневниот затворен квалитетот на воздухот проблемите, така ќе може да се живее подобро.Ние производство и чист воздух и мирис апсорбирање на филтри кои го прават за подобро затворен квалитетот на воздухот.Овие филтри се мирис слободни и да се работат и во вашиот дом и канцеларија.

Главните карактеристики

Избор на клиент