.

.

zenglingliang Бања Полица Туш Рек Бања Чување Полиците,4 Ниво Агол Складирање Shelving Единица Организатор Надвор Складирање Кула Решетката за Кујна, Бања,Пластични Туш Скла?

zenglingliang Бања Полица Туш Рек Бања Чување Полиците,4 Ниво Агол Складирање Shelving Единица Организатор Надвор

DEN 3251.28

Пристапност
Во достапна форма

Тоа е погоден за бањи, кујни, Rv, соби и спални соби, со сапун јадење да се направи вашиот семеен простор употреба до крајност.Бања полица,материјалот е Премиум PP,пренослив и washablestrong носивоста,.Лебдечки Полици табела може да се отстрани и да се мијат, што го прави полесно да се чисти.Мијалник или туш.Широко се користи во кујни, бањи, балкони, итн.Зголемување на висината на парапет,па нема потреба да се грижите за предмети паѓа.Монтажни партиции,и кофи може да биде поставен на горниот кат.Тоа е идеален избор за дополнување на вашите бања.Име на производ:Бања shelfproduct Материјал:Премиум PP1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.2. Освен за Бања полица што е прикажано на сликата, без други елементи се вклучени.3. Ве молиме имајте предвид дека различни монитори може да предизвика мала боја разлики, ве молиме да се разбере.4. Поради прирачник за мерење, мала количина на грешка ќе се случи.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Нашата продавница има многу стилови и бои, можете да проверите во мојата продавница.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.

Главните карактеристики

Избор на клиент