.

.

ESFORT Бања Потоне Мозоци Затка, Pop-Up Мозоци Затка со Преливник Бања Тоалетот Суета Бродот да Потоне на Мозоци, Мат Црна

ESFORT Бања Потоне Мозоци Затка, Pop-Up Мозоци Затка со Преливник Бања Тоалетот Суета Бродот да Потоне на Мозоци,

DEN 540.00

Пристапност
Во достапна форма

SUS304. ОДГОВАРА ЗА ФАМИЛИИ СО ПРЕЛИВНИК:Нашиот брод тоне, исцедете е дизајниран за бања тоне со преливник.Тоа се вклопува потоне дупка со големина од 1 1/2", "да се 1 29/32" (1.5"-1.9").ПРЕТПАЗЛИВОСТ!За да се избегне скапи инсталација проблеми поради несоодветна големината, мерка постоечката потрошувачка отворање или консултирајте се потоне производителот инструкции прво, пред ставање на ред.МАЗНА ПОГОДНО PUSH-BUTTON РАБОТАТА : Пролет натоварени притисни копче не бара лифт род.Едноставно им помогнам на мозоци капа долу за да се затвори и да се запечати, притисни повторно да се отвори и да се исцеди водата.ПРОТЕКУВАЊЕ ДОКАЗ:На тема дизајн и 2 мека задебелена силикони дихтунзи за обезбедување дури и горниот дел на смена во текот на инсталацијата и заштеда на вода цврсто.ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА:Со преливник на мозоци собранието за инсталирање на pop-up мозоци лесно и без никакви алатки, лесно чистење со преземање од pop-up капа.ИЗДРЖЛИВОСТ И АНТИ-КОРОЗИЈА:304 премија одделение од нерѓосувачки челик тело и мат црна слоеви за обезбедување служат долго време и анти-корозија.Карактеристики.Корозија и оцрни отпорни.Пролет натоварени притисни на копчето.Лесно да се инсталира.Дизајнирани да работат со фамилии со преливник.Детали За Производот.Апликација Тип : Бања потоне мозоци.Исцедете Тип : Pop-Up.Крај : Мат црна боја.Overflow Се Вклучени : Yes.Потоне Дупка Фитинг Големина : 1 1/2", "да се 1 29/32" (1.5"-1.9").

Главните карактеристики

Избор на клиент