.

.

Скратува од Дворот Ванда 1/8 Извртени Кабелот Трим, Ултра Морски (5 Двор Сечење)

Скратува од Дворот Ванда 1/8 Извртени Кабелот Трим, Ултра Морски (5 Двор Сечење)

DEN 138.72

Пристапност
Во достапна форма

Ќе добиете 5 дворот (180 инчи) намалување на трим за секоја единица нареди.Квалитет на & Бои : Avaiable во огромен број на живописни бои и квалитет сјај заврши.DIY Занаети : Облагородување фото рамки, кутии, корпи, ѕидни украси, scrapbooks и многу повеќе.Прослави : да се Создаде богатство празник предмети од ornamentsto да дрво здолништа и чорапи.Содржина : 40% Rayon, 30% Памук, 27% Полиестер, 3% Останати Влакна. 5 дворови на Ванда 3/16" Извртени Кабелот Намали На Ванда Извртени Кабелот Трим мерки околу 3/16" во ширина.На Ванда кабелот трим е одлична за перница и перница ивица, табела тркачи и дома декор предмети.Ве молиме имајте предвид - поради начинот на кој оваа трим е произведен, големината опишан е приближна.

Главните карактеристики

Избор на клиент