.

.

Lueao Cqinju-Миење M6-M30 Плоштадот Bevel Подлошки 304 Нерѓосувачки Челик Плоштадот Коси Заптивка за Слот Дел, долготрајна Издржливост (Внатрешен Дијаметар : M6(2 парчиња))

Lueao Cqinju-Миење M6-M30 Плоштадот Bevel Подлошки 304 Нерѓосувачки Челик Плоштадот Коси Заптивка за Слот Дел,

DEN 252.00

Пристапност
Во достапна форма

Топ вртежен момент е намалена, без губење на затегнување оптоварување.Сигурен низок и висок притисок запечатување, Висока и ниска температура способности.Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Големина : M6 М8 M10 М12 М16. M18 M20 M27 M30. Големина Опис : на Пример : M20mm (Внатрешен дијаметар =20 mm).Опис на производот : Име на Производ : Плоштадот Washers Material : 304 од не ' Рѓосувачки Steel Standard : Metric Size : M6 М8 M10 М12 М16. M18 M20 M27 M30 Size Опис : на Пример : M20mm (Внатрешен дијаметар =20 mm)Пакување : Пластична Амбалажа.

Главните карактеристики

Избор на клиент