.

.

BINGFANG-W Magnifiers Дигитален Микроскоп USB Microscopio 100-150X LED Мобилен Телефон Клип-Тип Видиме Микроскоп Зголемувачот tith LED Светилка Magnifiers

BINGFANG-W Magnifiers Дигитален Микроскоп USB Microscopio 100-150X LED Мобилен Телефон Клип-Тип Видиме Микроскоп

DEN 1706.40

Пристапност
Во достапна форма

8мм леќа with100-150 X зум зголемување.Со универзална стегач за честа употреба на мобилни телефони за да го направи вашиот телефон камера со микроскоп и зголемувачот.Одличен производ за да се види одлуки индустрија,особено за инспекција на мали објекти со фокусирање тркало.Вграден-во енергетски-ефикасни LED светло се пали/ИСКЛУЧУВАЊЕ со едноставно копче switch.Совршен за текстил,печатење,плоча одлуки,електронски компоненти,биолошки,накит,монети,поштенски марки,антиквитети,прецизни делови,итн.Ние сме специјалист продавница.Ние нудиме најпознатите професионални продавница услуга.Ако ви треба нешто,можете да контактирате со нас.Ние се обезбеди најдобра услуга.Имаат добар шопинг искуство.Ние сме специјалист продавница.Ние нудиме најпознатите професионални продавница услуга.Ако ви треба нешто,можете да контактирате со нас.Ние се обезбеди најдобра услуга.Имаат добар шопинг искуство.Име : Дигитални Microscope Magnification : 100-150 XBattery : 3*1.5 V AAA Батерии(Не се Вклучени)боја : White Material : ABS+Оптички Glasssize : 42*65*27mm Lens Дијаметар : 8mm Package Содржина : 1*Microscope1*Микроскоп Bag1*Упатство(англиски)Само над пакет содржина,други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е+/-1-3cm.

Главните карактеристики

Избор на клиент