.

.

Керамички Глупак Супа Садот со Капак, Јапонски Стил Microwavable Керамички Глупак/Супа Капак Садот и со Рачки (Жолт)

Керамички Глупак Супа Садот со Капак, Јапонски Стил Microwavable Керамички Глупак/Супа Капак Садот и со Рачки

DEN 420.00

Пристапност
Во достапна форма

Супа сад големина : Дијаметар 5.3" Висок 3.1", Капацитетот е околу 800 ml(ненамерно самоповредување, додека 28.2 оз), Тоа е јапонски стил, добар Подарок за Денот на Мајката.Повод : Совршен за Овес, јајце тестенини, udon тестенини, супи, житарици, овошје салата, Кога ќе затворање на капакот, ве молиме да се отвори вентил на капак, така што капакот нема да скокаат.Атрибут : Микробранова безбедно, машина за миење садови безбедно и може да се чуваат во фрижидер, на запечатување на овие боул капаци не е многу добар, тоа е нормално, не влијае на користењето, не е клиент извршување на варењето, се обрне внимание при купување.Здрав Материјал : Одберете високо квалитетна керамика, бесплатно на олово и кадмиум и други штетни материи,кои се направени во Кина.Пакет : Нашите производи се сите нови.Во процесот на транспорт, некои КАПАЦИ може да биде изгребани малку, но овој е нормален феномен, не влијае на користењето, Ако примите некој од нашите производи, ние ви посакам добредојде да се вратат, или ви се допаѓа, да ви даде нова и добар производ.Боја : Жолта.

Главните карактеристики

Избор на клиент