.

.

AIDITIYMI R0KU3-НДК Далечински Управувач Замени за R0ku Стриминг Плеер 1 2 3 4 LT HD XD XS 3050X со Netflix Пандора Пукам Кратки Прекини

AIDITIYMI R0KU3-НДК Далечински Управувач Замени за R0ku Стриминг Плеер 1 2 3 4 LT HD XD XS 3050X со Netflix

DEN 143.76

Пристапност
Во достапна форма

Ова е Оддалечен работи за Roku Стриминг Играч Roku 1(LT, HD)/ Roku 2(XD, XS)/ Roku 3/ Roku 4 со IR приемник.НЕ Поддржуваат Roku Стап, Roku ТВ , MLK247 ТВ или Игра.Ве молиме бидете сигурни дека ќе го изберат правото замени далечински кој изгледа исто како на вашиот оригиналот.Ви благодариме.Ако било какви прашања ве молиме слободно да ги споделите со нас.Ќе ни биде мило да ви помогне.Нема потреба од било какви прилагодувања, Само вметнете ја батеријата(Не се вклучени) и да ја работат.Брзо Shippment од Магацин, 60 Дена Гаранција.AIDITIYMI RKU3 Далечински Управувач Замени За Roku Стриминг Player Compatible Модели : Roku Стриминг Играч Roku 1(LT, HD)/ Roku 2(XD, XS)/ Roku 3/ Roku 4 со IR приемник, НЕ Поддржуваат Roku Стап, Roku ТВ , MLK247 ТВ или Game Power Набавка : 2 парчиња AAA Алкална Батерии(Не се Вклучени)Љубезно Белешки : Ако не сте сигурни дали далечинскиот е работа за вашиот уред или не е, ве молиме да ги споделите со нас.Ние може да ви помогне!.

Главните карактеристики

Избор на клиент