.

.

Корпата за ѓубре со Капак Риби и Диви Морски Животни во Океан Море Светот dwellers Симпатична Притиснете Покрие Мали Ѓубре за Отпадоци Круг со Дрвени Нозе Отпад Кошниц?

Корпата за ѓубре со Капак Риби и Диви Морски Животни во Океан Море Светот dwellers Симпатична Притиснете Покрие

DEN 1319.76

Пристапност
Во достапна форма

【Топло Подарок】Нашите ѓубре лименки се направи совршен подарок избор со својот уникатен дизајн.Без разлика дали тоа е за годишнината, денот на Благодарноста, birthday (роденден), или housewarming партија, тоа е топол и уникатен подарок.Едноставен и модерен дизајн, дизајн на различни модели и стилови за вашиот избор.Го прави помалку веројатно за кеси за отпадоци за да падне и поудобно да ги замениме.Спецификации : -Големина : 8. 【Модерен & Користете】Ние нудиме различни стилови и мотиви на ѓубре лименки, поубаво отколку традиционалните ѓубре лименки.-Круг ѓубре лименки се совршено големина за помали простори и се совршени за ставање во бања кабинети, неискористениот аглите или во близина на тоалет.Исто така се идеални за ограничена или тесни простори.【Големина и Дизајн】8.Добро запечатени, ефикасно блокирање на ширење на непријатна миризба.8 литри на отпад Круг дизајн.Внимание.Се создаде Скандинавските стил.Едноставен и лесен.Изработени од ПОЛИПРОПИЛЕН материјал, со 3 вештачки дрвени нозе поддршка, погоден за сите дома стилови.Повеќе погодни за семејства со домашни миленици, ефикасно спречување на домашни миленици од rummaging преку ѓубре може и да се биде непослушен и немирна.Тоа ќе го направи вашиот дом повеќе убава и чиста. 【Хуманизирано Дизајн】ѓубре може да е опремен со хуманизирано внатрешна рамка, која може да се поправи на ѓубре торба така што на ѓубрето нема да се истури или shift.8 gallons Advantages : -Висока нога дизајн,три дрвени нозе поддршка, силен и здрав, не е лесно да се нарушат.Поставените дизајн ви овозможува да се фрли ѓубре без виткање надолу и исто така го спречува нечистотијата од подот, контра или под мијалникот кабинет.3", држи до 7 литри / 1.Чиста и едноставна.Нашите ѓубре лименки понуди широк спектар на модели и стилови за да изберете од, погоден за различни дома стилови, стилски и убави едноставност.6" широк x 14.-Таму може да биде благо боја разлика, бидејќи на различни екранот.Поддржани од страна на три вештачки дрвени нозете, тоа е здрав и водоотпорен, и зголемената дизајн ви овозможува да се фрли ѓубре без виткање надолу.Направи вашиот дом повеќе чисти и чисти.Погоден за канцеларија, кујна, спална соба, студија, трпезарија, бања, кино и многу други сцени.

Главните карактеристики

Избор на клиент