.

.

Корпата за ѓубре со Капак Темно море од Морски Живот на Старите потонати бродови и Корали На Дно за Прес Покривање Мали Ѓубре за Отпадоци Круг со Дрвени Нозе Отпад К

Корпата за ѓубре со Капак Темно море од Морски Живот на Старите потонати бродови и Корали На Дно за Прес Покривање

DEN 1319.76

Пристапност
Во достапна форма

Нашите ѓубре лименки понуди широк спектар на модели и стилови за да изберете од, погоден за различни дома стилови, стилски и убави едноставност.Исто така се идеални за ограничена или тесни простори.Се создаде Скандинавските стил. 【Хуманизирано Дизајн】ѓубре може да е опремен со хуманизирано внатрешна рамка, која може да се поправи на ѓубре торба така што на ѓубрето нема да се истури или shift.3" висок Капацитет : 7 L / 1. 【Топло Подарок】Нашите ѓубре лименки се направи совршен подарок избор со својот уникатен дизајн.3", држи до 7 литри / 1.Внимание. 【Еден Допир корпата за Ѓубре Со Капак】Само еден прст и еден допир на копче за да го отворите и затворите корпата за ѓубре.-Круг ѓубре лименки се совршено големина за помали простори и се совршени за ставање во бања кабинети, неискористениот аглите или во близина на тоалет.Повеќе погодни за семејства со домашни миленици, ефикасно спречување на домашни миленици од rummaging преку ѓубре може и да се биде непослушен и немирна.【Големина и Дизајн】8.Спецификации : -Големина : 8.Едноставен и лесен.Поставените дизајн ви овозможува да се фрли ѓубре без виткање надолу и исто така го спречува нечистотијата од подот, контра или под мијалникот кабинет.Тоа ќе го направи вашиот дом повеќе убава и чиста.Погоден за голем број на домашни стилови.Нашите ѓубре лименки имаат убави и уникатен дизајн, додавајќи рустикален или модерен шарм во вашиот дом.И оваа хуманизирано дизајн го прави лесен и хигиенски да се промени кеси за отпадоци и полесно да се чисти.6" широк x 14.8 gallons Advantages : -Висока нога дизајн,три дрвени нозе поддршка, силен и здрав, не е лесно да се нарушат.Чиста и едноставна.

Главните карактеристики

Избор на клиент