.

.

Лесна со Роботи illustartion Стои Светилка со Полици Flaxen Ткаенина Сенка Подот Светилка Високи светилка Агол Ноќни Ламба за Дневна Соба и Спалната соба Естетски Оркестар?

Лесна со Роботи illustartion Стои Светилка со Полици Flaxen Ткаенина Сенка Подот Светилка Високи светилка Агол

DEN 3119.76

Пристапност
Во достапна форма

Може да се добие подолг сервисен живот и подобро искористување искуство и поголема заштеда на трошоци. 【LED Топла Боја Сијалица】полица светилка доаѓа со еден LED топла боја на внатрешноста на пневматикот.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Издржливи, високо-квалитетно дрво за подолг живот и беспрекорен изглед. 【Чување & Display】На едноставен и елегантен модерен светилка ви држи организирана со три полици за вашиот мобилен телефон, далечински контроли, вазни, растенија, или книги - совршен во секој агол на собата.Класична црно дрво, тоа покажува елеганција и едноставност на класичните Азиски стил кој лесно може да се координирани во било која современа соба дизајн.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Тоа е многу погодна како подарок за Денот на Мајката, Денот на Благодарноста, или Божиќ.Донесе естетски функционалност на вашиот студија, гостинската соба, den, dorm соба, foyer, или каде што треба топла светлина и shelving.Ако најдете сите делови се водат за исчезнати или се оштетени кога ќе ја прими стоката, можете да го кажете ни и ние ќе се справи со тоа, како е можно поскоро.Се снабдува со инсталирање алатки,тоа не презема многу време за да се изгради, совршен за DIY љубовници.JITHCG - Светлината на Светот, Топло Вашиот Heart Storage Полици Мерки : L : 10.Па може да се користи како агол светилка за да ги красат вашата дневна соба или како слаби ноќната со светилка за да се донесе вашиот живот погодност.СОВРШЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ ВО СПАЛНА ИЛИ ВО ДНЕВНА СОБА КАКО СВЕТИЛКА ПУБЛИКАЦИИ.

Главните карактеристики

Избор на клиент