.

.

Канада Знаме Јавор Изолирани Ручек Торба За Обновливи Оброк Tote Кутија Со Алуминиумска Фолија За Работа /Пикник/Училиште

Канада Знаме Јавор Изолирани Ручек Торба За Обновливи Оброк Tote Кутија Со Алуминиумска Фолија За Работа /Пикник/Училиште

DEN 1152.00

Пристапност
Во достапна форма

Направени од Оксфорд ткаенина ткаенина + алуминиумска фолија + памук.Преферирана материјал е здрав и издржлив, лесен да се свитка и продавница, не заземаат простор, лесно да се грижи за, и може да се користи за долго време.Чувајте ги вашите храна свежа и пријатна, се задржи топло и ладно, па можете да уживате во свежа храна во секое време, насекаде.Има доволно простор, со одлични спецификации на 12"×6.3"×10" L×W×H, кои можат да се сместат сите ручек кутии, конзерви, шишиња со вода, грицки, овошје и друга храна што сакате.Пренослив, мулти-цел, стилски и практични ручек tote торба, едноставен дизајн, може да биде случајно се совпаѓа со вашата облека, различни стилски и персоналните моделот печатење, погодна за луѓе на различни вкусови.Ние имаме професионална услуга за клиентите тим.Ако имате било какви проблеми со квалитетот по приемот на производот, ве молиме направете фотографија и контактирајте го нашиот персонал за услуги на корисниците.Тие ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.Ве молиме имајте во предвид : за време на посебни празници, обичните логистика испорака може да биде одложен.Ако ви треба овој производ итно, ве молиме, изберете ја забрзана испорака на услугата.

Главните карактеристики

Избор на клиент