.

.

YoBuyBuy 10Pcs/Set Жените Готски Chokers Ѓердан Гроздобер Еластична Жените корејски Ѓердан Ѓердан Накит Најдобар Подарок

YoBuyBuy 10Pcs/Set Жените Готски Chokers Ѓердан Гроздобер Еластична Жените корејски Ѓердан Ѓердан Накит Најдобар

DEN 2028.00

Пристапност
Во достапна форма

1. Моден дизајн : Овие домот и великодушни ѓердан се погодни за луѓе кои сакаат едноставен стил, но исто така погоден за роднини, пријатели и други исклучителна подароци. 2. Удобен и убава : Овие ѓердан се удобни за носење, и dangle обетки се елегантна и едноставна, која се повеќе атрактивни меѓу толпата. 3. Високо-квалитетни материјали : lead-free, противалергиски.Висок-квалитет почетна материјал може да се избегне оштетување на кожата. 4. Врвен изработка : накит има одлична изработка, на полирање е многу мазна, не ќе гребење на кожата, а тоа е многу удобно. 5. Совршен подарок : Овој вид на накит има добра декоративен ефект и може да се даде на сестра или пријателка.Ова е убав за декорација.

Главните карактеристики

Избор на клиент