.

.

Текстура на Златниот Крокодил Кожата Блиску до за Сјајна Богата Стои Светилка со Полици Flaxen Ткаенина Сенка Подот Светилка Високи светилка Агол Ноќни Ламба за Днев?

Текстура на Златниот Крокодил Кожата Блиску до за Сјајна Богата Стои Светилка со Полици Flaxen Ткаенина Сенка

DEN 3119.76

Пристапност
Во достапна форма

x H : 63 во, Материјал е лесен и удобен за да се движат. 【Минималистички Дизајн и Разноврсна Стил】Топла светлина да се создаде топла соба атмосфера. 【Smart сијалица】подот светилка е опремен со smart сијалица, кои може да бидат контролирани од далечина, кои можат да го контролираат температура на бојата и осветлувањето, подобро да ја заштитите очите, така што тоа може да се користи во секоја соба и повод, и исто така има функција на времето на исклучување, што ќе ви овозможи да го исклучите светлото во планираниот начин.Ова е совршена комбинација на ноќни табела, табела светилка.Па може да се користи како агол светилка за да ги красат вашата дневна соба или како слаби ноќната со светилка за да се донесе вашиот живот погодност. 【Чување & Display】На едноставен и елегантен модерен светилка ви држи организирана со три полици за вашиот мобилен телефон, далечински контроли, вазни, растенија, или книги - совршен во секој агол на собата.Ги пробате, без ризик и да ги види заличи вашиот живот за годините што доаѓаат.

Главните карактеристики

Избор на клиент