.

.

Заклучување на Алатки, 10 Спецификации Здрав Трајни Бран за Миење за Електрични Конекции(M4(100PCS))

Заклучување на Алатки, 10 Спецификации Здрав Трајни Бран за Миење за Електрични Конекции(M4(100PCS))

DEN 201.36

Пристапност
Во достапна форма

Информации за ПРОИЗВОДОТ И УСЛУГАТА за ГАРАНЦИЈА : Ако имате какви било прашања или предлози во врска со бранот миење, ве молиме слободно контактирајте со нас, и ние ќе бидеме во вашата услуга во било кое време.За ДА СПРЕЧИТЕ ОЛАБАВУВАЊЕ : Пролет подлошки може да се спречи нут од автоматско расклатување, главно се користи за случаи со вибрации оптоварување или наизменични оптоварување, затегнете за да спречите олабавување.БРЕНД НОВИ : 100% сосема нов и висок квалитет.ЗА ЕЛЕКТРИЧНИ КОНЕКЦИИ : пролет бран за миење е погодна за електрични конекции на домашни и комерцијални апарати, автомобилската и морските апликации. 10 СПЕЦИФИКАЦИИ : 10 спецификации се достапни : М3, М4, М5, M6, М8, M10, М12, М14, М16., M20, секој вид има различни количини. 100% сосема нов и висок квалитет.Пролет подлошки може да се спречи нут од автоматско расклатување, главно се користи за случаи со вибрации оптоварување или наизменични оптоварување, затегнете за да спречите олабавување.Направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик материјал, овие подлошки се носат-отпорни, и отпорни на корозија. 10 спецификации се достапни : М3, М4, М5, M6, М8, M10, М12, М14, М16., M20, секој вид има различни количини.Погоден за електрични конекции на домашни и комерцијални апарати, автомобилската и морските апликации.

Главните карактеристики

Material:
Stainless Steel
Weight:
Approx.17g~54g / 0.6oz~1.9oz
Type:
100pcs*M3, 100pcs*M4, 100pcs*M5, 50pcs*M6, 50pcs*M8, 20pcs*M10, 10pcs*M12, 10pcs*M14, 10pcs*M16, 5pcs*M20 (Optional)
Package List:
1 set * Wave Washers :
Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
Избор на клиент