.

.

HowLoo самолепливи Бања Туш Полица ,Удар без Пластика Сапун Носителот Складирање Рек Организатор, Отстранлив Ѕид Монтирани Кујна Складирање,со 2 Виси Куки и 1 Крпа Бар

HowLoo самолепливи Бања Туш Полица ,Удар без Пластика Сапун Носителот Складирање Рек Организатор, Отстранлив

DEN 612.48

Пристапност
Во достапна форма

БАЊА ПОЛИЦА ТУШ CADDY : зазема малку простор за да се обезбеди доволно простор за складирање и да ја задржите вашата бања toiletries како што се сапуни, шампони, четки, клима уред, тело измијте се, меур бања и повеќе.Оваа бања полица организаторот може да се користи во тоалет, перење соба, спална соба и повеќе.РАЗНОВРСНА ЛЕПИЛО ПОЛИЦА : hessle слободни installaion, ова лепило бања туш полица карактеристики на не дупчење дизајн.Само кора исклучување на заштита на филмот од лепило, се држи на мазни површини, висат на полица на налепница,стави ги и оставете ги сува за 12hrs.ЗДРАВ СКЛАДИРАЊЕ ОРГАНИЗАТОР : цврсти и еко-пријателски пластична конструкција за да се обезбеди квалитетот и долговечноста, со водоотпорен и силна транспарентен лепило, ова пластични складирање организатор месеци цврсто на место, тоа е отпорна на мрак и отпорни на прскање вода и топлина од туш или готвење на пареа.ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија за СКЛАДИРАЊЕ РЕК W КУКИ : овој зачин рек карактеристики ѕид виси дизајн да се стави зачини шишиња, лименки или кујна средства за чистење, можете да одржите вашиот towerls на куки.Тоа може да го зголеми секоја педа на вредни countertop простор.ЕЛЕГАНТЕН И ЕДНОСТАВЕН ДИЗАЈН : со нејзината мазна, модерен стил геометриски дизајн и полирани бели заврши, без дупчење и кристално јасна лепило налепници, сите правејќи го овој ѕид mountable туш складирање организатор совршено се совпаѓа со било декор. ✨Добредојдовте на нашиот магазин✨ Ние се обидуваме се потрудиме да се осигура дека ќе имаат 100% задоволително шопинг искуство!►Спецификации : ☛Материјал : ПП☛Боја : Жолта,Зелена,Сива,Розова☛Големина : Како што е Прикажано►Пакетот вклучува : ☛ 1 x Мултифункционален Складирање Rack Notice : 1. Поради различни екранот и светлосни ефекти, вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата.2. Поради прирачник за мерење, ве молиме да дозволи отстапување од 1-3cm.3. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се справи со тоа за вас во рок од 24 часа.

Главните карактеристики

Избор на клиент