.

.

Марк Messier,Autographed (JSA) Њујорк Ренџерс Хокеј дух пакостник (Дефицитарни/Гроздобер) - Autographed NHL Пакови

Марк Messier,Autographed (JSA) Њујорк Ренџерс Хокеј дух пакостник (Дефицитарни/Гроздобер) - Autographed NHL

DEN 4643.76

Пристапност
Во достапна форма

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; Autographed NHL Пакови.Марк Messier, "Autographed" (JSA) Њујорк Ренџерс Хокеј дух пакостник (Дефицитарни /Гроздобер) Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Марк Messier сувенири.Њујорк Ренџерс сувенири.

Главните карактеристики

Избор на клиент